• تاریخ ارسال : ۱۳۹۶/۰۵/۲۸

  • تعداد بازدید :560 بازدید

ایسوس بالاخره مدل‌های جدید ZenFone 4 را معرفی کرد

همان‌طور هم که چند هفته پیش شایعه شده بود شرکت ایسوس بالاخره مدل‌های جدیدی از گوشی ZenFone 4 را معرفی کرد. گوشی‌هایی که ZenFone4، ZenFone Max، ZenFone 4Max Pro، ZenFone 4 Selfie و ZenFone 4 Selfie Pro نام دارند. دو گوشی ZenFone 4  و ZenFone 4 Max  به دوربین دوتایی در پشت مجهز شده‌اند. مدل‌های سلفی هم به دو دوربین جلوی مجهز شده‌اند که می‌توانند با زاویه دید ۱۲۰ درجه عکاسی کنند.

تفاوت این گوشی‌های هوشمند بیشتر به نوع کاربری شما بستگی دارند. مدل‌های سلفی برای افرادی مناسب خواهد بود که دوست‌دارند عکس‌های سلفی باکیفیتی ثبت کنند. مدل‌های سلفی نسبت به  مدل معمولی و پرو از  سنسور ۲۰ و ۲۴ مگاپیکسلی  بهره می‌برند. همچنین  مشخص شده که مدل Selfie Pro توانایی فیلم‌برداری با کیفیت ۴K به وسیله دوربین جلو را دارد.

در این میان مدل ZenFone Max از باتری بهتری برخوردار است. ایسوس ادعا کرده ک این گوشی تا ۳۷٫۶ ساعت برای تماس ۳G مناسب است و تا ۳۲٫۵ ساعت هم می‌تواند با اتصال به شبکه وای-فای کار کند.

این گوشی جدید یک باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی دارد که می‌شود از این باتری به عنوان پاور بانک هم استفاده کرد. دو گوشی ZenFone 4 و ZenFone 4 Max Pro هم به دوربین‌هایی با سنسورهای ۱۲ و ۱۶ مگاپیکسلی در پشت مجهز شده‌اند مدل مکس ZenFone 4 هم باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی خواهد دشات. تمام این گوشی‌های جدید با اندروید ۷٫۱٫۱ راهی بازار می‌شوند. گفته شده قیمت‌ مدل‌های سلفی از ۲۷۹ دلار شروع می‌شود. مدل‌های پرچم‌دار هم با قیمت ۳۹۹ دلار راهی بازار می شوند.

آخرین اخبار

انتشاراولین تصاویر از Zenfone5 ایسوس

زنفون 4 ایسوس در مقابل دوربینها ظاهر شد

پردازنده های نسل هشتم موسوم به کافی لیک40 درصد سریع تر از نسل هفتم اینتل

معرفی جدیدترین رده نوت بوک های کمپانی ایسوس به نام R Series در ایران تا قبل از شروع سال 2018

ایسوس بالاخره مدل‌های جدید ZenFone 4 را معرفی کرد

گوشی ایسوس با دوربین دوگانه در راه است