روش های پرداخت وجه

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

 

پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی(

مواردی که باید در این خرید داشته باشید

اگر تا کنون این رمز را دریافت نکرده باشید . برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کنید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان امنیت بیشتر خرید اینترنتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

 

 واریز به حساب بانکی

خریدارانی که امکان خرید آنلاین را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب ‌های قید شده در این قسمت واریز نمایند. جهت پرداخت به این روش می‌توان با مراجعه به بانک و یا درگاه های اینترنتی بانک های ملت و ملی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت اِی اِس جی به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می‌کیم که از این روش پرداخت آنلاین استفاده نمایید. پس از واریز وجه مشخصات پرداخت را در صفحه مربوطه وارد نمایید و گزینه پرداخت را بزنید تا خرید شما نهایی شود و جهت ارسال آماده گردد.
شماره حساب فروشگاه :
شماره حساب: 5529052281 بانک ملت به نام شرکت پرتو رایانه الماس
 

 کارت به کارت

خریدارانی که امکان خرید آنلاین را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت اِی اِس جی به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و پیشنهاد می‌کیم که از این روش پرداخت آنلاین استفاده نمایید. پس از واریز وجه مشخصات پرداخت را در صفحه مربوطه وارد نمایید و گزینه پرداخت را بزنید تا خرید شما نهایی شود و جهت ارسال آماده گردد.
شماره کارت فروشگاه اِی اِس جی :

شماره کارت بانک ملت : 6104337851154755  بنام شرکت پرتو رایانه الماس

 

 پرداخت در محل ویژه مشتریان ساکن شهر تهران )بصورت نقدی یا از طریق کارت بانکی(

در این روش پس از هماهنگی با خریدار در موعد مقرر با تلرانس 2 ساعته محصول تحویل خریدار میشود و می توان وجه مورد نظر را بصورت نقدی و یا خرید با کارت بانکی پرداخت نمود.

 

نکات:

- به خریداران توصیه می‌کنیم جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
-
در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت یا اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
-
سفارش‌های بالای دو میلیون تومان لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از ...
ادامه>>

درباره ما

شرکت پرتو رایانه الماس در ...
ادامه>>

تماس با ما

دفتر مرکزی : خیابان ولیعصر ...
ادامه>>

ثبت شکایات و پیشنهادات

هر گونه انقاد و پیشنهاد ...
ادامه>>

قوانین جشنواره

طرح جشنواره پاداش فروشنده تنها ...
ادامه>>

جشنواره پاداش ویژه فروشندگان

  قوانین جشنواره طرح جشنواره پاداش ...
ادامه>>

گارانتی

خدمات پس از فروش از ...
ادامه>>

نظرسنجی

در نظر سنجی ما شرکت ...
ادامه>>

شکایات و نظرات

کاربران عزیز سایت asg همواره ...
ادامه>>