قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه آنلاین اِی اِس جی

کاربر گرامی لطفا موارد زیر جهت استفاده بهینه و نیز آشنایی با سایت فروشگاه آنلاین اِی اِس جی و جلوگیری از بیش آمدن هرگونه مشکل در خریدها به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت فروشگاه آنلاین اِی اِس جی هنگام استفاده از پروفایل های شخصی ,طرح های تشویقی ,ویدئوهای رسانه تصویری فروشگاه آنلاین اِی اِس جی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه آنلاین اِی اِس جی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمت فروشگاه آنلاین اِی اِس جی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه آنلاین اِی اِس جی از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج, جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب میشود.

 

قوانین عمومی

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه آنلاین اِی اِس جی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران, قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی که در قوانین مندرج ,رویه ها و سرویس های فروشگاه آنلاین اِی اِس جی تغییراتی در آینده ایجاد شود. در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییراست.

 

تعریف مشتری یا کاربر

 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کابری خود در فرم ثبت نام درج کرده است به سایت فروشگاه آنلاین اِی اِس جی وارد گردیده و از خدمات سایت استفاده و یا خرید مینماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات فروشگاه آنلاین اِی اِس جی استفاده می کنید, سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به فروشگاه آنلاین اِی اِس جی ایمیل میزنید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه باشد. شما موافقت می کنید که فروشگاه آنلاین اِی اِس جی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی, سرویس پیام کوتاه و سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت دریافت اطلاع رسانی رویدادها, خدمات و سرویس های ویژه با پروموشن ها امکان دارد فروشگاه آنلاین اِی اِس جی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند. فروشگاه آنلاین اِی اِس جی جهت اطلاع رسانی از مطالب ویژه و نیز فرصت های خاص فروش یا محصولات ویژه sms هایی را برای اطلاع رسانی به مشتریان ارسال می نماید که در صورت عدم تمایل مشتریان می توانند این گزینه ها را انتخاب ننمایند.

 

سیاست های رعایت حریم  شخصی

 

 فروشگاه آنلاین اِی اِس جی همواره با احترام به اطلاعات کاربران آنها ,را حفظ و نگه داری خواهد نمود.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه آنلاین اِی اِس جی مانند متن ,گرافیک ,آرم ,دکمه ,تصاویر ,ویدئوهای تصویری, موارد فایل دانلود و کپی ,داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه آنلاین اِی اِس جی جزئی از اموال آترامارت محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه آنلاین اِی اِس جی است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه آنلاین اِی اِس جی محفوظ می دارد. علاوه بر این و اسامی خدمات  قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه آنلاین اِی اِس جی و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه آنلاین اِی اِس جی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات ,مشخصات فنی ,قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت فروشگاه آنلاین اِی اِس جی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب دانلود یا کپی کردن اطلاعات یا مقاصد تجاری هر گونه استفاده از داده کاوی, روبات یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه آنلاین اِی اِس جی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه آنلاین اِی اِس جی ,کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام میپذیرد به عهده کاربران است. اِی اس جی محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند، می باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی به خرید و پرداخت اقدام کنید.

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت است .ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمی گیریم. وب سایت فروشگاه آنلاین اِی اِس جی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر و همچنین هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچونyahoo messenger  یاmsn messenger و غیره ندارد و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

 

- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

توجه بند 1:  انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

توجه بند 2: از آنجا که ای اس جی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

 

 

درباره ما

شرکت پرتو رایانه الماس در ...
ادامه>>

تماس با ما

دفتر مرکزی : خیابان ولیعصر ...
ادامه>>

ثبت شکایات و پیشنهادات

هر گونه انقاد و پیشنهاد ...
ادامه>>

روش های پرداخت وجه

به منظور تامین رفاه هر ...
ادامه>>

قوانین جشنواره

طرح جشنواره پاداش فروشنده تنها ...
ادامه>>

جشنواره پاداش ویژه فروشندگان

  قوانین جشنواره طرح جشنواره پاداش ...
ادامه>>

گارانتی

خدمات پس از فروش از ...
ادامه>>

نظرسنجی

در نظر سنجی ما شرکت ...
ادامه>>

شکایات و نظرات

کاربران عزیز سایت asg همواره ...
ادامه>>